Files

Download

Download Full Text (1013 KB)

Download Cover and Generic File (862 KB)

Download Chapyer 1: Çocuklarda İdrar Yolu Enfeksiyonları (572 KB)

Download Chapter 2: Latent Viral Enfeksiyonlar (411 KB)

Download Chapter 3: Fonksiyonel Gıdaların Sağlıktaki Yerinin Önemi (367 KB)

Download Chapter 4: Sağlık Kurumlarında Kurumsal İtibar Algısı (849 KB)

Download Chapter 5: Yaşlı Bireylerde Ağızdan Ağıza İletişimin Sağlık Hizmeti Kullanımı Tercihi Üzerindeki Etkisi (613 KB)

Download Chapter 6: Kayıp Veri İle Baş Etme Yöntemleri (1.8 MB)

Description

Alanında uzman bilim insanlarının katkısı ile oluşturulan bu kitap, altı bölümden oluşmaktadır. Birinci bölüm çocuklarda, özellikle kız çocuklarında yaygın olan “Çocuklarda idrar yolu enfeksiyonları” ile ilgilidir. İkinci bölümde, günümüzdeki pandemi süreci ile de yakından ilgili olan “Latent viral enfeksiyonlar” dan bahsedilmiştir. Üçüncü bölümde, beslenme ve sağlık ilişkisi ile ilgili olarak “Fonksiyonel gıdaların sağlıktaki yerinin önemi” başlıklı çalışma yer almıştır. “Sağlık kurumlarında kurumsal itibar algısı” başlıklı çalışma dördüncü bölümde yer alırken, beşinci bölüm, “Yaşlı bireylerde ağızdan ağıza iletişimin sağlık hizmeti kullanımı tercihi üzerindeki etkisi” ile ilgilidir. Bilimsel araştırmalarda, araştırmanın yürütülmesi sürecinde kayıp veri ile sıklıkla karşılaşılmaktadır. Kayıp veri bulunan araştırmalarda, yapılacak işlemleri içeren “Kayıp veri ile baş etme yöntemleri” başlıklı çalışma ise altıncı ve son bölümde yer almıştır.

ISBN

978-2-38236-097-2

Publication Date

2021

Publisher

Livre de Lyon

City

Lyon

Keywords

Çocuklarda İdrar Yolu Enfeksiyonları, Cocuk Sağlığı, Enfeksiyon, Latent Viral Enfeksiyonlar, Fonksiyonel Gıdalar Ve Sağlık, Sağlık Kurumları, Yaşlı Bireyler Ve Sağlık Hizmeti, Sağlık Ve Veri

Disciplines

Medicine and Health Sciences

Sağlık Bilimlerinde Multidisipliner Çalışmalar

Share

COinS